Hakkımızda

Firmamız 1996 yılında Karaköy’de “KRİSTAL PASLANMAZ HARF” unvanı altında faaliyetlerine başlamıştır. O günden bu güne kadar müşteri memnuniyetini amaç edinen Kristal Paslanmaz Harf, kısa sürede konusunda aranan isim olmuştur. Güvenilirliğimiz ve süratli servis anlayışımızla müşterilerimizle uzun vadeli ortaklıklar kurabilmekteyiz. Projelerimizin çoğunluğunun devamlı müşterilerimize yapmış olmamız, müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesinin kanıtıdır. Projelendirme, dizayn, uygulama ve servis hizmetleri veren Firmamız müşterilerimizin tüm ihtiyaçlannı tek noktadan karşılayarak iletişim kolaylığı sağlamayı hedeflemiştir. Bu düşünceyle yaptığımız çalışmalar zamanla gelişerek kurumsal kimliğimizi oluştumamızı sağlamıştır. Bugün ” KRİSTAL PASLANMAZ HARF” olarak özellikle Açık hava Reklamcılık sektörünün her alanında faaliyet göstermekteyiz..

İlkemiz

Sahip olduğumuz modern tesislerde, bilgi ve teknolojiye yatırım yaparak, sağlık ve çevre faktörlerinden ödün vermeden, müşterimize hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler üreterek, sektörde öncü olmayı hedeflemekteyiz..

Kalitemiz

Bugün olduğu gibi, gelecekte de müşterimizin memnuniyetini, beklentilerini, bize olan güven ve destekleriyle üretimlerimizi sürekli geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Her türlü kalitesiz üretimin israf olduğu bilincindeyiz. Dürüstlük ve çalışkanlık vazgeçilmez temel ilkemizdir.